Skip links

Nasza oferta

Sprawdź nasze usługi

Ortopedia

Ortopedia

Ortopedia to dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem wad oraz urazów układu kostno-stawowo-mięśniowego. Obejmuje również zapobieganie wystąpieniu patologii tego układu. Lekarzem tej specjalności jest ortopeda.

― Dowiedz się więcej
Stomatologia

Stomatologia

Nasi pacjenci otrzymują profesjonalną opiekę dentystyczną gabinetu MEDEST, obejmującą leczenie zębów, wykonywanie zabiegów stomatologicznych oraz prowadzenie profilaktyki i poradnictwa stomatologicznego. Stomatologiem jest lekarz Aneta Krawczyk

― Dowiedz się więcej
Ginekologia

Ginekologia

Jest to dział medycyny specjalizujący się w profilaktyce oraz leczeniu schorzeń żeńskiego układu płciowego. Co istotne, ginekologia nie skupia się wyłącznie na narządach rodnych kobiet. W zakres tej dyscypliny wchodzą również różnego rodzaju zaburzenia, które są związane z piersiami

― Dowiedz się więcej
POLECANE
Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Zabiegi mającena celu poprawę wyglądu od redukcji zmarszczek i modelowania sylwetki po usuwanie przebarwień skóry i odmładzanie twarzy. Dodatkowo oferujemy zabiegi na twarz, od powiększania ust, do wstrzyknięcia toksyny botulinowej (botoks)

― Dowiedz się więcej
POLECANE
Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna

Czym jest fizjoterapia wie każdy, ale na czym polega fizjoterapia uroginekologiczna? Nietrzymanie moczu, bolesne miesiączkowanie czy współżycie, trudności z zajściem w ciążę to tylko niektóre problemy zdrowotne, w których rozwiązaniu może pomóc.

― Dowiedz się więcej
Neurologia

Neurologia

Neurologia jest bardzo istotną dziedziną medycyny, która zajmuje się schorzeniami obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Dziedzina ta jest powiązana z psychiatrią. Neurologia skupia się przede wszystkim na schorzeniach, których podłożem są procesy niszczące układ nerwowy człowieka

― Dowiedz się więcej
Endermologia

Endermologia

Innowacyjne metody i technologie do przeprowadzania nieinwazyjnych zabiegów na ciele, mających na celu poprawę kondycji skóry, redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki.

― Dowiedz się więcej
Chirurgia

Chirurgia

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym chorób i urazów. W naszym gabinecie przeprowadzamy drobne zabiegi chirurgiczne, usunięcia znamion i brodawek, usunięcia ciała obcego, wszywki alkoholowe oraz zabiegi skleroterapi.

― Dowiedz się więcej

Nasza Na czym pracujemy? I dlaczego nas to wyróżnia?

GE Voluson E8​

Voluson E8 – Zaawansowane funkcje.

Uproszczony cykl pracy.

Wyjątkowa opieka zdrowotna może poprawić komfort życia kobiet i zapewnić lepsze warunki zdrowotne dla kolejnych pokoleń. Voluson E8 daje Ci dostęp do innowacji w ultrasonografii i pomaga Ci radzić sobie ze zwiększającą się
liczbą pacjentów. System ultrasonograficzny Voluson E8 został zaprojektowany z Myślą o sprostaniu napiętym harmonogramom wizyt, zarówno przy rutynowych badaniach i obrazowaniu, jak i przy bardziej skomplikowanych przypadków diagnostycznych.

 

Najwyższej jakości obrazowanie z wykorzystaniem technologii Radiance System Architecture jest teraz w Państwa zasięgu.ENDERMOLAB stosuje ekskluzywną technologię endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i

ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

 

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę.

WSKAZANIA

• Cellulit

• Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

• Poprawa jędrności skóry całego ciała

• Obrzęki i zastoje

ENDERMOLAB LPG

Umów się na wizytę

Napisz maila lub zadzwoń do nas

Kontakt email

kontakt@primomedica.pl

Numer telefonu

+48 798-842-862